لیزر جنسیس

 

لیزر جنسیس چیست؟

لیزر جنسیس نوعی روش جوانسازی انقلابی است که روندهای طبیعی پوست را تحریک می کند تا اثرات ناشی از افزایش سن و تماس بیش از حد با نور خورشید را معکوس کند و پوستی درخشان و شفاف و سالم تحویل شما بدهد.
امواج کم شدت لیزر سبب تغییر شکل کلاژن پوست می شوند و کاری می کنند که چین ها و خطوط ظریف پوست کاهش پیدا کنند و لکه های قهوه ای و قرمزی صورت را از بین می برند. اگرچه ممکن است اثرات ناشی از هر درمان کم به نظر برسد، اما تاثیر کلی درمان های متوالی شبیه به یک معجزه جوانسازی است.

لیزر جنسیس چه فایده هایی دارد؟

به کمک لیزر جنسیس جوانی، شفافیت و شادابی به پوست شما بر می گردد، لکه های قهوهای و قرمزی صورت (که در اثر افزایش سن یا تماس با نور خورشید ایجاد شده اند)، از بین می روند و چین و چروک های ظریف محو می شوند. لیزر جنسیس سریع اثر می کند و نیاز به زمان برای بهبودی اثرات لیزر نیست. می توانید در هر زمان در طول هفته لیزر جنسیس انجام بدهید، بدون این که کسی بفهمد و یا پوست شما قرمز شود و یا اثر قابل مشاهده ای بوجود بیاید.

کدام بخش های پوست بدن را می شود با لیزر جنسیس درمان کرد؟

لیزر جنسیس روشی عالی برای جوانسازی پوست صورت و گردن شما است. می شود برای دیگر نواحی بدن که دچار پیری زودرس پوست شده اند هم از این روش استفاده کرد.

برای جوانسازی با لیزر جنسیس نیاز به چند جلسه درمان است؟

برای آن که نتیجه ای عالی بدست بیاورید، پیشنهاد می کنیم 4 تا 6 جلسه لیزر جنسیس انجام بدهید. بعد از این دوره بر اساس وضعیت پوست می توانید با مشورت با پزشک متخصص از درمان های نگهدارنده با فاصله های بیشتر استفاده کنید. تا نتایج عالی لیزر را حفظ کنید و تا جای ممکن مانع پیر شدن پوست شوید.

لیزر جنسیس چه احساسی ایجاد می کند؟

در هنگام انجام لیزر گرمای مختصر سطح پوست خود را حس می کنید (لیزر جنسیس درد ندارد و نیازی به بی حسی ندارید). اغلب بیماران بعد از انجام لیزر آن را آرامبخش و موثر توصیف می کنند.

لیزر جنسیس

آیا لیزر جنسیس عوارض جانبی دارد؟

بعد از لیزر ممکن است مختصری پوست شما قرمز شود که این قرمزی در مدت یکی دو ساعت از بین می رود. حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. بعد از لیزر می توانید بلافاصله فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید بدون آن که تغییری در محل لیزر مشاهده شود.

آیا لیزر جنسیس برای من مناسب است؟

اگر دنبال روشی می گردید که بدون آن که نیاز به زمانی برای بهبودی یا مراقبت های خاص باشد، وضعیت پوست خود را بهتر کنید، لیزر جنسیس جواب شما است.

با اعتماد به نفس عکس صورت خود را قبل از لیزر جنسیس بگیرید. بعد اتمام دوره جوانسازی چهره جدیدی

در انتظار شما خواهد بود!

 


کلینیک پوست و زیبایی ونک – دکتر مهدی ایزدی
شماره‌های تماس: 88662404 – 88662603 (021)

1398-8-21 10:39:16 +00:00