انواع دستگاه های لیزر جوانسازی:

بررسی انواع روش ها و دستگاه های لیزر جوانسازی ارائه شده در کلینیک ونک:

لیزر فرکشنال:

این نوع لیزر از قویترین دستگاه جوانسازی پوست میباشد.(لیزر جوانسازی)
جهت مشکلات عمیق مانند جای آکنه/اسکار/چروک های اطراف دهان تاثیرات بهتری دارد.تعداد جلسات کمتری نیاز دارد اما ممکن است که در اثر آن پوست در بعضی موارد کمی زخم گردد لذا به چند روز استراحت با توجه به تجویز پزشک متخص نیاز است.

لیزر Rf:

مبنای کار این دستگاه استفاده از امواج بی خطر رادیو فرکوئنسی است.
از این دستگاه جهت کشیدگی پوست/رفع غبغب/لاغری صورت و درمان افتادگی‌ پوست استفاده می شود.
این روش بدون ریسک برای افرادی که هنوز به افتادگی شدید دچار نشده اند نمیخواهند عمل جراحی انجام دهند روش بسیار مناسبی است.

دستگاه میکرونیدلینگ:

با‌استفاده‌ از این دستگاه سوزن های بسیار ریزی‌ با ایجاد میلیون ها کانال در لایه‌های اپیدرم و درم پوست سبب تحریک کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها میگردند. با استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ به طور موثری چین و چروک ها جای اسکار یکنواختی رنگ پوست منافذ پوست و آسیب های پوستی کاهش یافته و در نتیجه پوست جوان و شاداب میگردد.

پیلینگ صورت:

پیلینگ پوست صورت جهت جوانسازی پوست و رفع منافذ باز و لک بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
همچنین با ضخیم شدن لایه شاخی پوست،پوست سفت،خشک و‌چرمی مانند میشود و دیگر طراوت و شادابی دوران جوانی را نخواهد داشت اما پیلینگ شیمیایی با برداشتن لایه سلول شاخی و نرم شدن کراتین پوست،ظاهر پوست صورت را نرم تر،شفاف تر،و شاداب تر میکند.و فرد جوان تر به نظر میرسد. علاوه بر درمان نسبی چین و چروک های ظریف صورت،پیلینگ برای برطرف کردن جای جوش ها/کک و مک/لک های صورت و کاهش منافذ پوست صورت به کار میرود.