لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد ۱۳۹۸-۲-۲۸ ۰۹:۱۵:۵۱ +۰۰:۰۰

لیزر چگونه موهای زائد را از بین می‌برد؟

اشعۀ لیزری نوری تک رنگ و بسیار متمرکز است. این اشعه از سطح پوست عبور کرده و توسط رنگدانۀ موجود در ریشه مو جذب می‌شود و گرما ایجاد می‌کند. گرمای ایجاد شده سبب از بین رفتن ریشۀ مو می‌شود و دیگر مو رشد نمی‌کند. لیزر موهای زائد همزمان می‌تواند تعداد زیادی ریشۀ مو را از بین ببرد؛ به همین دلیل لیزر بهترین روش برای از میان برداشتن مو در مناطق وسیع بدن است.

با لیزر موهای زائد کدام مناطق بدن را می توان درمان کرد؟

لیزر آلکساندرایت کوترا می‌تواند موهای صورت، پشت، قفسۀ سینه، بازوها، ناحیۀ بیکینی و ساق پاها را از بین ببرد. نگران نباشید، لیزر اثری بر روی غدد لنفاوی زیر بغل ندارد و همینطور در ناحیه بیکینی تاثیری بر روی باروری نمی‌گذارد.

هر جلسه لیزر چقدر طول می‌کشد؟

لیزر کوترا سرعت بالایی دارد و هر جلسه لیزر برای مناطق کوچک بدن چند دقیقه و برای کل بدن در حدود یک ساعت به طول می‌انجامد.

برای از بین بردن موهای زائد نیاز به چند جلسه لیزر است؟

برای آنکه بهترین نتیجه را بگیرید، نیاز به چند جلسه درمان است. توجه داشته باشید، لیزر می‌تواند موهایی را از بین ببرد که در مرحلۀ رشد (آناژن) هستند. در یک زمان همۀ موها در مرحله رشد نیستند؛ به همین دلیل نیاز به چند جلسه درمان است تا تمام موهایی که در مرحله رشد هستند از بین بروند. معمولاً برای درمان مناطق مختلف بدن نیاز به 6 تا 8 جلسه درمان با فاصله یک ماه است.

قبل از انجام لیزر باید چه کارهایی انجام بدهم؟

قبل از انجام لیزر دو کار مهم را فراموش نکنید: اول اینکه دو هفتۀ قبل از لیزر، موهای ناحیه‌ای را که می‌خواهید لیزر کنید، از ریشه در نیاورید و از وکس یا روش دیگری برای کندن موها استفاده نکنید. می‌توانید موهای منطقه مورد نظرتان را بتراشید. دوم اینکه قبل و در حین درمان با لیزر آفتاب نگیرید و از سولاریوم استفاده نکنید. بهتر است در این مدت حتماً ضدآفتاب مناسب بکار ببرید.

آیا لیزر موی زائد درد دارد؟

لیزر کوترا دارای سیستم سردکنندۀ اختصاصی است که قبل و در حین درمان و بعد از درمان پوست را سرد می کند؛ به همین دلیل نیازی به استفاده از داروی بی‌حس‌کننده قبل از انجام لیزر نیست و شما دردی احساس نخواهید کرد.

لیزر کوترا چه مزایایی نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر دارد؟                  

لیزر کوترا در حقیقت دارای دو طول موج لیزر است:

آلکسانداریت و ان دی یَگ. با این دو طول موج امکان از بین بردن هر نوع مو، در هر نوع پوستی وجود دارد. پوستتان تیره است؟ نگران نباشید کوترا می‌تواند بدون آنکه لک پوستی ایجاد کند، موهای شما را از بین ببرد. آیا از وجود موهای کرکی  (موهایی که به لیزرهای معمولی جواب نمی دهند) ناراحت هستید؟ کوترا جواب شما است. تکنولوژی برتر این دستگاه آمریکایی اجازه می‌دهد که بدون عوارض و بدون درد، هر نوع مویی نابود شود. سیستم سرد کنندۀ بی‌نظیر دستگاه و سرعت بالای آن برای اولین بار، لیزر موی زائد را به تجربه‌ای دوست داشتنی تبدیل کرده است.

لیزر کوترا (آلکساندرایت و Nd:YAG) لیزر قرن 21 با تکنولوژی منحصر به فرد:

– مناسب برای هر نوع پوست
– بدون درد
– قادر به از بین بردن هر نوع مو از جمله موهای نازک
– دارای سرعت بالا
– با کوترا (لیزر سرد قرن 21) لیزر موهای زائد را به تجربه‌ای فراموش نشدنی تبدیل کنید!
– از بین بردن موهای زائد با روشی منحصر فرد و موثر و بی خطر