لیزر کربن | پیلینگ هالیوودی

لیزر کربن | پیلینگ هالیوودی ۱۳۹۸-۱-۲۰ ۲۲:۱۳:۲۰ +۰۰:۰۰

لیزر کربن چیست؟

لیزر کربن (یا پیلینگ نرم) نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملا بدون درد بوده، تقریبا بلافاصله اثر می کند. این روش درمانی بویژه برای افرادی که پوست چرب دارند و یا از جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، آکنه و کدورت پوست شکایت دارند، مفید واقع می شود. پیلینگ کربن روشی بویژه زمانی به کار شما می آید که می خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید. در هالیوود از پیلینگ کربن درست قبل از رفتن روی رد کارپت (فرش قرمز) استفاده می شود. به همین دلیل پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی هم می نامند.

با لیزر کربن یا پیلینگ هالیوودی شفافیت، شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانید.

لیزر کربن چگونه کار می کند؟

برای پیلینگ کربن لایه نازکی کربن (زغال) مایع (کربن طبی یا کربن فعال) بر روی پوست شما مالیده می شود. این لایه کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ می کند. بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام می شود. نور لیزر بشدت جذب ذرات کربن می شود و وقتی اشعه لیزر از روی منطقه ای که کربنی شده است، عبور داده می شود، کربن را تخریب می کند و همراه با آن سلول های مرده پوست، مواد زائد و چربی پوست را هم نابود می کند، بدون آن که دردی ایجاد شود.

لیزر کربن چه فایده هایی دارد؟

لیزر کربن 4 کار اصلی انجام می دهد:

1- پاکسازی:

کربن می تواند چربی و مواد زائد عمق منافذ پوست را جذب کند و بعد لیزر ذرات کربن را نابود می کند و پوست تمیز می شود.

2- لایه برداری:

با هدف قرار دادن کربن توسط لیزر، سلول های مرده پوست و جوش های سر سیاه هم از سطح پوست برداشته می شوند و لایه برداری انجام می شود و پوست شفاف تر شده، منافذ آن بسته می شوند.

3- از بین بردن جوش ها و کاهش چربی پوست:

گرمایی که توسط پیلینگ کربن ایجاد می شود، باکتری های مولد جوش را از بین می برد و سبب جمع شدن غدد چربی می شود و تولید چربی پوست را کاهش می دهد.

4- جوانسازی:

در پیلینگ کربن لایه های عمقی پوست هم هدف قرار می گیرد و تولید کلاژن تحریک می شود.